پیش ثبت نام99-98 پیش ثبت نام سال تحصیلی 99-98 آغاز شد

والدین گرامی پیش ثبت نام آنلاین سال تحصیلی 99-98 آغاز شد. *برای اطلاعات بیشتر به قسمت اخبار مدرسه مراجعه فرمایید.* 

***اطلاعیه***

اولیای گرامی

این آموزشگاه در نظر دارد با توجه به مشکلات پیش آمده توسط سیل برای هم استانی های عزیزمان و با توجه به ادامه وضعیت بحران، از شنبه ساعت 8:30 در مدرسه پایگاه جمع آوری کمک های مردمی       راه اندازی نماید، از اولیای گرامی دعوت به عمل می آید مطابق همیشه به همراه هم در این امر یاری رسان هموطنان عزیزمان باشیم.

در صورت تمایل اقلام زیر مورد نیاز است:

شیرخشک ، پوشک بچه ، آب معدنی ، ظروف یکبار مصرف ، کلوچه ، لوازم بهداشتی(مانند: صابون، شامپو، خمیر دندان، مسواک) ، گونی ، چکمه ، مایع ظرفشویی ، مایع دست و صورت ، لباس

لطفا مثل همیشه یاری مان نمایید.

"ضمنا وجوه نقدی نیز دریافت می گردد."

سپاس از مهر شما خوبان

***توجه***

والدین گرامی

پیش ثبت نام آنلاین سال تحصیلی 99-98 سایت، صرفا برای ورودی های جدید دوره ی پیش دبستانی و میان پایه بوده و شامل دانش آموزانی که در موسسه نوید صالحین در حال تحصیل می باشند، نمی شود.

                                                                                           با تشکر         

پیش ثبت نام آنلاین

پیش ثبت نام آنلاین

والدین گرامی پیش ثبت نام آنلاین برای ورودی های جدید(پیش دبستانی و پایه اول) و میان پایه آغاز شده است. شما والدین عزیز می توانید در صفحه اصلی سایت به قسمت پیش ثبت نام آنلاین رفته و پیش ثبت نام دانش آموز خود را مرحله به مرحله انجام دهید.

دبستان و پیش دبستانی نوید صالحین دوره اول

والدین گرامی لطفا جهت تسویه حساب شهریه و هزینه سرویس تا تاریخ 97/12/20 به دفتر دبستان مراجعه فرمایید. ضمنا اولیایی که کارنامه دانش آموز خود را دریافت نکرده اند به معاون مربوطه مراجعه فرمایند.

مسابقات قرائت قرآن

نتایج مسابقات ناحیه ای قرائت قرآن دوره اول پسرانه 98-97   

کسب مقام اول مسابقات قرائت قرآن توسط دانش آموز مجتبی پنام  پایه اول  را به والدین محترم ایشان تبریک عرض می نماییم.

کارگاه مادر و فرزند

در سالروز میلاد خجسته ی حضرت فاطمه زهرا (س) و به مناسبت بزرگداشت مقام والای زن، به شکرانه ی توفیق و به پاس قدردانی از زحمات خالصانه شما مادران عزیز ، برآنیم تا جشن روز مادر را در کنار هم و در قالب کارگاه شاد  " مادر و فرزند "برگزار نماییم . لذا از شما مادر عزیز دعوت می گردد تا همراه با فرزند خود در این جشن حضور بهم رسانید.

*خواهشمند است جهت شرکت در این کارگاه بشقاب ، چنگال و روزنامه باطله همراه خود داشته باشید.

زمان : چهارشنبه  97/12/8     ساعت : 15:30      مکان: سالن اجتماعات دبستان پسرانه نوید صالحین دوره دوم  

اردوی آموزشی- فرهنگی کتابخانه ی مرکزی - پایه اول

با سلام

این آموزشگاه در نظر دارد با هدف آشنایی و انس هر چه بیشتر دانش آموزان با کتاب و کتاب خوانی اردوی آموزشی- فرهنگی کتابخانه ی مرکزی ( قصه گویی- شاهنامه خوانی ) را جهت دانش آموزان عزیز پایه اول روز چهار شنبه 97/12/1 برگزار نماید . لذا خواهشمند است تمایل خود را در خصوص برنامه فوق اعلام نمایید.

اردوی آموزشی- فرهنگی کتابخانه ی مرکزی- پایه دوم

با سلام

این آموزشگاه در نظر دارد با هدف آشنایی و انس هر چه بیشتر دانش آموزان با کتاب و کتاب خوانی اردوی آموزشی- فرهنگی کتابخانه ی مرکزی ( قصه گویی- شاهنامه خوانی ) را جهت دانش آموزان عزیز پایه دوم روز سه شنبه 97/11/30 برگزار نماید . لذا خواهشمند است تمایل خود را در خصوص برنامه فوق اعلام نمایید.

مسابقات حفظ قرآن

نتایج مسابقات ناحیه ای حفظ عمومی دوره اول پسرانه 98-97   

کسب مقام دوم مسابقات حفظ قرآن توسط دانش آموز برسام محمد شاهی  پایه دوم  و همچنین کسب مقام سوم  توسط محمد حسین خانی از پایه سوم را به والدین محترم آنها تبریک عرض می نماییم.

مشاهده مطالب قدیمی تر...

     

آدرس:اهواز- کیانپارس - انتهای خیابان 1 شرقی

  

تلفن :  33382000